Rozgrywki

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Skawa Wadowice – Unia Oświęcim 3-0 (2-0)

W niedzielne popołudnie na sztucznym boisku w Wadowicach mierzyliśmy się z drużyną Skawy Wadowice.🏟️ Niestety wynik końcowy nie był dla nas korzystny. Sam rezultat nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Więcej utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie przeciwnika.⚽️ Niestety zabójcze kontry w wykonaniu drużyny Skawy były bardzo skuteczne.🤝🏻

Nie załamujemy się i pracujemy dalej z jeszcze większym zaangażowaniem. 🤍💙
Zobacz więcejZobacz mniej

11 hours ago
Skawa Wadowice - Unia Oświęcim  3-0 (2-0)

W niedzielne popołudnie na sztucznym boisku w Wadowicach mierzyliśmy się z drużyną Skawy Wadowice.🏟️ Niestety wynik końcowy nie był dla nas korzystny. Sam rezultat  nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Więcej utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie przeciwnika.⚽️ Niestety zabójcze kontry w wykonaniu drużyny Skawy były bardzo skuteczne.🤝🏻

Przedstawiamy galerię zdjęć z sobotniego starcia pierwszej drużyny z Victorią Jaworzno.🔥

📸Autor zdjęć: Arkadiusz Steń